Garāžu vārtu, žogu, skrūvpāļu montāža Ogrē

Garantija


Mūsu interneta veikalā piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija - 2 gadi. Saņemot preci, Jūs saņemsiet garantijas apliecību (precēm, kurām ir paredzēta apliecība) ar atrunātiem garantijas nosacījumiem, kuru neievērošana var būt par pamatu garantijas remonta atteikšanai. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar produkcijas (izstrādājuma) lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

Pazaudēta garantijas talona un pirkuma apliecinošu dokumentu gadījumā var tikt atteikts garantijas remonts.

Ja prece ir brāķis (maznozīmīgu defektu gadījumā prece netiek mainīta), tā var tikt bez papildus samaksas apmainīta 1 mēneša laikā no pirkuma brīža. Ir iespējama arī naudas atgriešana.

Preces defektu var noteikt tikai autorizētais servisa centrs, kas ir norādīts garantijas talonā.

Lūdzam Jūs pievērst uzmanību, ka ir svarīgi ir pareizi uzstādīt izstrādājumu, lai nodrošinātu tā drošu darbību. Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem un Latvijas Republikas likumdošanai. Šajā gadījumā Jums ar garantijas apliecību un preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem jāgriežas pie garantijas apliecībā norādītā konkrētās preces servisa nodrošinātāja.

Vairāk informācijas jūs varat saņemt sazinoties ar mums izmantojot kontaktinformāciju vai atnākot uz mūsu biroju-noliktavu Junta, Ciemupe, Ogresgala pagasts, Ogres nov.
Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 17:00