Garāžu vārtu, žogu, skrūvpāļu montāža Ogrē

Apmaksas iespējas


Norēķināšanās
Priekšapmaksas rēķins – rēķins tiks sagatavots atbilstoši Jūsu pasūtījumam un elektroniski nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi. Prece tiks izsniegta pēc maksājuma saņemšanas rēķinā norādītajā SIA "Melderi V" bankas kontā. Pie preces izsniegšanas Jums būs jāparaksta preču pavadzīme, tādējādi apliecinot preces saņemšanas faktu.
Pēcapmaksa – pēcapmaksa iespējama, ja ir noslēgts pēcapmaksas līgums ar SIA "Melderi V". Preces piegāde tiks veikta savstarpēji vienojoties par preces piegādes laiku. Pie preces izsniegšanas Jums būs jāparaksta preču pavadzīme. Apmaksa līdz pavadzīmē norādītajam termiņam.
Cenas norādītas ar PVN atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.

Klientu programma


Melderi V SIA vēlas kļūt par Jūsu sadarbības partneri dažādu projektu realizēšanai, sniedzot konsultācijas par nožogojuma sistēmām un piedāvājot piemērotāko risinājumu.
Labprāt atbildēsim uz Jūsu interesējošiem jautājumiem un ceram uz veiksmīgu sadarbību!

Garantija


Mūsu interneta veikalā piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija - 2 gadi. Saņemot preci, Jūs saņemsiet garantijas apliecību (precēm, kurām ir paredzēta apliecība) ar atrunātiem garantijas nosacījumiem, kuru neievērošana var būt par pamatu garantijas remonta atteikšanai. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar produkcijas (izstrādājuma) lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu. Pazaudēta garantijas talona un pirkuma apliecinošu dokumentu gadījumā var tikt atteikts garantijas remonts. Ja prece ir brāķis (maznozīmīgu defektu gadījumā prece netiek mainīta), tā var tikt bez papildus samaksas apmainīta 1 mēneša laikā no pirkuma brīža. Ir iespējama arī naudas atgriešana.
Preces defektu var noteikt tikai autorizētais servisa centrs, kas ir norādīts garantijas talonā.
Lūdzam Jūs pievērst uzmanību, ka ir svarīgi ir pareizi uzstādīt izstrādājumu, lai nodrošinātu tā drošu darbību. Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem un Latvijas Republikas likumdošanai. Šajā gadījumā Jums ar garantijas apliecību un preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem jāgriežas pie garantijas apliecībā norādītā konkrētās preces servisa nodrošinātāja.

Preču atgriešana


Preci var atgriezt 14 dienu laikā kopš tās saņemšanas.
Ārpus garantijas preču atgriešanas gadījumā SIA "Melderi V" patur tiesības ieturēt komisijas maksu 20 % apmērā no pavadzīmes vai rēķina kopējās summas.
Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.
Pircējam ir tiesības apmainīt preci saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.
Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu - "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", SIA "Melderi V" patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Rekvizīti


SIA "Melderi V"
LV43201012011
Juridiskā adrese: Margrietas iela 7,
Biroja adrese: Junta, Ciemupe, Ogresgala pag., Ogres nov.
Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 29181441
melderiv@melderiv.lv, www.melderiv.lv


Vairāk informācijas jūs varat saņemt sazinoties ar mums izmantojot kontaktinformāciju vai atnākot uz mūsu biroju-noliktavu Junta, Ciemupe, Ogresgala pagasts, Ogres nov.
Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 17:00