Rūpnieciskie nožogojumi
Sekcijas, stabiņi, vārtiņi
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Rūpnieciskie nožogojumi » Sekcijas, stabiņi, vārtiņi » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

Piedāvājam pilnu VEGA un CLASSIC komplektu rūpniecisko un privāto teritoriju iežogošanai: iebraucamos slīdošos vai divviru vārtus atveramus manuāli (ar roku) vai automātiski ar tālvadības pulti, mazos žoga vārtiņus un divu  veidu žogu paneļus:  VEGA - komplektā ar trīs veida metāla stabiņiem ALFA , BETA  vai gamma un CLASSIC sistēmas paneļus, ko iespējams komplektēt ar metāla, betona vai mūra stabiņiem un betona pasētu. 

VEGA tipa žoga paneļi pildīti ar 5,0 mm tērauda stieņiem, CLASSIC sistēmas paneļi pildīti ar 20x20 (mm) kvadrātveida metāla caurulēm. Standarta paneļa platums 2500 mm. Visas metāliskās daļas karsti cinkotas vai cinkotas un krāsotas ar pulvera metodi. Standarta krāsas: RAL 1018 - dzeltena, RAL 300 - sarkana, RAL 6005 - zaļa, RAL 7040 - pelēka. Citas RAL krāsas pēc individuāla pasūtījuma, pēc individuāliem izcenojumiem.

Ar citiem nožogojuma izpildījuma variantiem var iepazīties sadaļā par privātmāju nožogojumiem, kur ari atrodama informācija par EKO, BASIC, STYLE, PREMIUM un LUX nožogojuma sistēmām.


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Vairāk informācijas jūs varat saņemt zvanot mums pa tel./faksu 67613546, uz mob.tālruņiem: 29181441, 29124508 vai izmantojot tiešās saziņas kontaktformu sadaļā Kontakti.
Svarīgi
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv