Rūpnieciskie vārti
Sekcijveida
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Rūpnieciskie vārti » Sekcijveida » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

Rūpnieciskā tipa sekcijveida vārtiem Makro Pro iespējami 3 tipa paneļi: tērauda paneļi, stikloti tērauda paneļi, stikloti alumīnija paneļi. Gumijas blīves pa visu perimetru nodrošina siltumappmaiņas koeficientu UK = 1,0 W/m2 x K. Rūpnieciskos vārtus,  līdz 9 m2 lielus, iespējams atvērt mehāniski  vai arī ar virves,vai ķēdes pacelšanas mehānismu. Kompakts motors ar funkcijām "augšā - stop- lejā" nodrošina ērtu vārtu funkcionēšanu,  ar ķēdes reduktoru  iespējams atvērt vārtus arī gadījumā, ja ir problēma ar strāvas padevi.

Makro Pro vārti aprīkoti ar sistēmu, kas aizsargā pret virves un ķēžu mehānismu trūkšanu, kā arī fotoelementiem, kas aptur vārtu kustību un atgriež tos sākuma stāvoklī ja tā kustības zonā parādījies kāds priekšmets. Signalizācijas lampa informē par vārtu kustību. Vārtu apakšējā daļā iespējams ievieot ventilācujas lūku.


Monolīti un izturīgi
Vārtu konstruktīvie elementi izgatavoti no cinkota tērauda (vadotnes un stiprinājumi). Vārtu tērauda paneļi pildīti ar 40mm biezām poliuretāna putām. Šādus vārtus ērti ievietot gan jaunās ēkās, gan pielāgot jau eksistējošās telpās.Standarta un pasūtītāja izmēri
MakroPro vārtus izgatavo dažāda izmēra saskaņā ar ķatra pasūtītāja vajadzībām. Max iespējamie izmēri 8000mm - platuma, 5000 mm augstums. Izmantojot standarta izmēra MakroPro segmenta rūpnieciskos vārtus iespējams ieekonomēt ievērojamus līdzekļus. Universāli un ar labu aprīkojumu
MakroPro sekcijveida vārtu gabarītus ērti izvēlēties starp piedāvātajiem standarta izmēriem, tos var pielāgot gar jau esošās ēkās, gan ieprojektēt jaunbūvēm. Šāda tipa vārtus iespējams iebūvēt praktiski jebkurā telpā. Vārti var tikt pacelti pie griestiem paraleli tiem, vai arī vertikāli sienai.

Ekspluatācijas ērtībai piedāvājam iebūvēt vārtos mazās ieejas durvis. Gaisa apmaiņas uzlabošanai vārtu apakšējā daļā iebūvē ventilācijas lūku. Papildus apgaismojumu telpa iegūs ar logiem vai alumīnija stiklotām sekcijām, ko iebūvē vārtos.


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Vairāk informācijas jūs varat saņemt zvanot mums pa tel./faksu 67613546, uz mob.tālruņiem: 29181441, 29124508 vai izmantojot tiešās saziņas kontaktformu sadaļā Kontakti.
Svarīgi
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv