Rūpnieciskie vārti
Ruļveida
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Rūpnieciskie vārti » Ruļveida » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

Ruļveida vārtu kompaktais risinājums samazina to uzstādīšanai nepieciešamo laukumu līdz minimumam, jo nav nepieciešamas griestu vadīklas, tikai 600 mm virs vārtu ailes. Blīvgumijas, kas atrodas pa visu vārtu perimetru, nodrošina labu telpas siltumizolāciju un ideāli pieguļ grīdai, kopējot tās virsmu. Alumīnija profilus, kas pildīti ar 15 mm biezām poliuretāna putām atvēršanas brīdī vertikālās vadotnēs distancionē speciālas plastmasas uzlikas.

Ruļlveida vārti ir automātiski vārti, ko atver un aizver trīs fāžu kompakts motors, kas paredzēts intensīvai darbībai, to iedarbina ar slēdzi "augšā - stop- lejā". Papildus drošībai iespējams uzstādīt koda atslēgu, magnētisko kartes skaneri, gaismas lampu un foto elementiem kustības kontrolei. Ruļveida durvis iespējams izgatavot jebkura izmēra līdz 8000 mm platumam un 5000 mm augstumam.


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Vairāk informācijas jūs varat saņemt zvanot mums pa tel./faksu 67613546, uz mob.tālruņiem: 29181441, 29124508 vai izmantojot tiešās saziņas kontaktformu sadaļā Kontakti.
Svarīgi
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv