Metāla durvis
Tērauda durvis
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Metāla durvis » Tērauda durvis » Profildurvis

sk. lielāku attēlu

Profildurvis

Piegādāja un uzstādam kvalitatīvas tērauda vienviru un divviru durvis, siltinātā un nesiltinātā izpildījumā, ārdurvis un durvis iekštelpām, kā arī ugunsdrošas tērauda durvis.

Iekštelpu tērauda durvis

Tērauda profili bez termo-barjeras. Vertnes pildījums: vienslāņu drošs stiklojums vai siltināts ar 20 mm izolāciju panelis. Metināma konstrukcija, rāmis un vertne krāsoti ar grunti izmantojot pulvermetodi un nobeiguma krāsu. Durvju blīvējums tiek uzstādīts pa visu vertnes un kārbas perimetru iekšpusē un ārpusē izņemot sliekšņa daļu.


Tērauda ārdurvis

Izmantoti tērauda profili ar termo-barjeru. Vertnes pildījums: vienslāņu drošs stiklojums vai siltināts ar 20 mm izolāciju panelis. Metināma konstrukcija, rāmis un vertne krāsoti ar grunti izmantojot pulvermetodi un nobeiguma krāsu. Durvju blīvējums tiek uzstādīts pa visu vertnes un kārbas perimetru iekšpusē un ārpusē izņemot slieksni.


Ugunsdrošas tērauda durvis

Tērauda profili ar termo-barjeru un izolējošās masas pildījumu. Vertnes pildījums: ugunsdrošs stiklojums vai atbilstošās ugunsizturības panelis. Modificēts EPDM blīvējums pa visu perimetru izņemot slieksni. Durvis var būt izgatavoti dūmu necaurlaidīgā versijā ar nolaižāmo blīvējumu Sm un Sa klasses atbilstoši PN-EN 13501-2:2008 standartam.


TĒRAUDA PROFILDURVIS
PARAMETRI Iekštelpu Ārdurvis Ugunsdrošas
Vērtnes dziļums 50 50 60
Stiklojuma biezums 6 - 26 6 - 26 6 - 38
Gaisa caurlaidība neattiecas Class 2 Class 2
Vēja izturība neattiecas Class C1 Class C2
Uguns izturība neattiecas neattiecas E115, 30, 60
Ūdens necaurlaidība neattiecas 3A 2A
Siltumvadības koeficents Uf (W/m2K) neattiecas 2,6 - 2,3 2,9 - 2,3


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija

Vairāk informācijas

Tel./fakss: 67613546
Mob. tel: 29181441, 29124508
Sūtīt vēstuli no mājas lapas

Svarīgi


Plaša krāsu gamma

Plaša krāsu gamma dod iespēju saskaņot durvis ar ēkas fasādi vai apdares elementiem. Piedāvājam ar pulvērmetodi krāsotas durvis pēc RAL toņu kataloga.

© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv