Metāla durvis
Furnitūra, modeļi
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Metāla durvis » Furnitūra, modeļi » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

Metāla durvis no WIŚNIOWSKI® rūpnīcas ir estētikas un praktisko risinājumu veiksmīgs apvienojums neatkarīgi no tā vai tās būtu alumīnija jeb tērauda durvis ēkas iekšpusēi vai ārdurvis.
MŪSDIENĪGAS

Metāla durvis no WIŚNIOWSKI® izstrādāti tā lai maksimāli izmantot visas pielietojamo materiālu īpašības. Progresīvās mehānikas un inteliģentas elektronikas izmantošana mūsu tehnoloģijās ļauj pielāgot piedāvājumus arvien augošām mūsdienu arhitektūras prasībām.

   
IZTURĪGAS

Augsti mūsu durvju izturības rādītāji ir atbilstošo durvju profilu savienošanas metožu izmantošana. Apvienojumā ar augstās kvalitātes materiālu izmantošanu iegūstam durvis ar stabilu un cietu konstrukciju, izturīgu pret fiziskiem un dažādiem laika apstākļiem.

 
UNIVERSĀLAS

Ļoti plašs durvju variantu klāsts ļauj mums piemeklēt atbilstošas durvis jebkuram būvniecības objektam, pat ekstremālākiem ekspluatācijas apstākļiem. Piegādājam un uzstādam vienviru un divviru ieejas un iekštelpu durvis, bīdāmās un virināmas automātiskās durvis jebkura pieļaujama izmēra.

 
DROŠAS

Pateicoties atbilstošās drošības furnitūras izmantošanai, pretnoņemšanas stieņiem vai speciālam stiklojumam lietotājs saņem durvis jau ar vajadzīgā riska klasi un protams atbilstošus būvniecības normām. Pateicoties pārbaudēm, ko durvis iziet saskaņā ar pēdējiem Eiropas standartiem, mēs varam nodrošināt lietotājiem pašu labāko aizsardzību un drošību.

   


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija

Vairāk informācijas

Tel./fakss: 67613546
Mob. tel: 29181441, 29124508
Sūtīt vēstuli no mājas lapas

Svarīgi


Plaša krāsu gamma

Plaša krāsu gamma dod iespēju saskaņot durvis ar ēkas fasādi vai apdares elementiem. Piedāvājam ar pulvērmetodi krāsotas durvis pēc RAL toņu kataloga vai klāti ar Renolit plēvi.

Savukārt DEKOR krāsojuma tehnoloģija ļauj nosegt alumīnija durvju virsmas ar jebkuru zīmējumu, kas imitē koka vai akmens struktūru.

© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv