Metāla durvis
Alumīnija durvis
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Metāla durvis » Alumīnija durvis » Paneļu pildījums

sk. lielāku attēlu

Paneļu pildījums

Piegādāja un uzstādam kvalitatīvas alumīnija vienviru un divviru durvis, siltinātā un nesiltinātā izpildījumā, ārdurvis un durvis iekštelpām, kā arī ugunsdrošas alumīnija durvis.

Tērauda panelis AW 45

Alumīnija profili Aluprof MB45 bez termo-barjeras. Vertnes pildījums: stiklojums vai cinkotu metāla lokšņu paneļi siltināti ar 20 mm izolāciju. Stiklojuma blīvējums, rāmis un vertnes krāsoti ar pulvermetodi vai aplīmēti ar Renolit plēvi. Gumijas blīvējums pa visu durvju perimetru, durvis var būt izgatavoti dūmunecarlaidīgā versijā ar nolaižamo blīvējumu un aizslēdzēju.


Tērauda panelis MB 60

Alumīnija profili Aluprof MB60 vai Aluprof MB70 ar termo-barjeru, vertnes pildījums: dubultstiklojums vai cinkotu metāla lokšņu paneļi siltināti ar 30 mm siltumizolāciju. Ar stiklojuma blīvējumu, rāmis un vertne krāsoti ar pulvērmetodi vai aplīmēti ar Renolit plēvi, gumijas blīvējums pa visu perimetru. Var tikt izgatavoti atbilstoši 2 vai 3 uzlaušanas aizsardzības klasei pēc PNENV 1627:2006 standartiem.


Alumīnija profils MB 45

Alumīnija profili ar termo-barjeru Aluprof MB78EI. Vertnes pildījums: stiklojums, ugunsdrošs dubultstiklojums vai paneļi ar atbilstošu ugunsdrošību. Rāmis un vertne krāsoti ar pulvērmetodi, gumijas blīvējums pa visu perimetru. Var būt izgatavoti dūmu necauraidīgā versijā ar nolaižamo aizsegu klases Sm vai Sa pēc PN-EN 13501-2:2008 standarta.


ALUMĪNIJA PANEĻDURVIS
PARAMETRI Bez termo-barjeras Ar termo-barjeru
Vērtnes dziļums 45 60 - 70
Stiklojuma biezums 40 40
Gaisa caurlaidība Class 3 Class 4
Vēja izturība Class C5 Class C1 - C5
Uguns izturība neattiecas neattiecas
Ūdens necaurlaidība 1A E900 - E1200
Siltumvadības koeficents Uf (W/m2K) neattiecas 2,0 - 1,5

Alumīnija paneļdurvju varianti

Alumīnija paneļdurvju varianti

Kā arī daudz citu modeļu.


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija

Vairāk informācijas

Tel./fakss: 67613546
Mob. tel: 29181441, 29124508
Sūtīt vēstuli no mājas lapas

Svarīgi

Plaša krāsu gamma

Dod iespēju saskaņot durvis ar ēkas fasādi vai apdares elementiem. Piedāvājam ar pulvērmetodi krāsotas durvis pēc RAL toņu kataloga vai aplīmēti ar Renolit plēvi.

Savukārt DEKOR krāsojuma tehnoloģija ļauj nosegt alumīnija durvju virsmas ar jebkuru zīmējumu, kas imitē koka vai akmens struktūru.

© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv