Privātmāju nožogojumi
Bīdāmie vārti
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Privātmāju nožogojumi » Bīdāmie vārti » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

Bīdāmie bezsliežu, iekārtie žogu vārti , izgatavoti no dažāda veida tērauda paneļiem ar EKO, CLASSIC, STYL, LUX kā arī VEGA U8 pildījumu. Manuālā (rokas) vai automātiskā tālvadības atvēršana ar 24 V spriegumu, signalizācijas apgaismojumu un aizsargslēdzi pret pārslodzi. Oriģināls vārtu automātikas risinājums. Vienīgie Latvijā piedāvājam automātiku, kas iebūvēta vārtu stabiņā. Iespējams uzstādīt fotoelementus.

Cenas ir atkarīgas no vārtu izmēriem, krāsojuma veida un izpildījuma veida - VEGA, EKO, CLASSIC, VARIO, STYL, LUX, aprēķināmas katram gadījumam atsevišķi.

Uzticami un droši lietošanā
Drošību garantē pārslodzes slēdzis un signalizācijas lampa, kas informē par vārtu plaknes kustību. Vārtu slidošās plaknes sadursmes gadījumā ar šķērsli (automašīnu) drošības slēdzis aptur vārtu slīdošo plakni un viec kustību pretējā virzienā. Papildus, lai paaugstinātu vārtu darbības drošību slīdošās plaknes priekšējai malai, uzstādīts gumijas aizsargs.Izturīgi
Drošu vārtu funkcionēšanu garantē to pašnesoša konstrukcija. Piekarināta virs caurbrauktuves vārtu plakne neprasa papildus balstus un tāpēc sniegs, lapas vai smiltis netraucē vārtiem brīvi vērties. Vārtu plaknes stabilu kustību nodrošina vadošo rullīšu sistēma, kas ir aprīkoti ar gultņiem, bet uz vārtu stabiņa novietotais fiksēšanas elements nodrošina mīkstu un drošu vārtu fiksāciju aizvērtajā stāvoklī. Ērti ekspluatācijā
Sētas slīdošie vārti automātiskajā versijā aprīkoti ar automātiku, kas iebūvēta vārtu staba konstrukcijā. Automātikai nevar piekļūt nepiederošas personas. Ja nav elektrības, vārti viegli atverami ar roku, atbloķējot vārtu atvēršanas mehānismu ar speciālu atslēgu, uzstādītu vārtu staba konstrukcijā. Automātika tiek darbināta ar drošu spriegumu - 24 V un ir aprīkota ar funkciju palēnināt sākuma un beigu kustību slīdošai vārtu plaknei.Pie stabiņa piestiprinātā atdure, kas aizsargāta ar plastmasas uzliktņiem, nodrošina vārtu vienmērīgu, drošu aizvēršanu un notur vārtu plakni aizvērtā stāvoklī. 


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Visi vārtu elementi izgatavoti no karsti cinkotiem tērauda elementiem. Iespējama krāsošana ar pulvera metodi standarta un speciālajās nestandarta krāsās pēc RAL kataloga.

Vairāk informācijas jūs varat saņemt zvanot mums pa tel./faksu 67613546, uz mob.tālruņiem: 29181441, 29124508 vai izmantojot tiešās saziņas kontaktformu sadaļā Kontakti.

Svarīgi
Vārtu standarta izmēri privātmājā:
  • platums 3,5 m
  • augstums 1,5 m
Vārtu maksimālie izmēri:
  • platums 6,0 m
  • augstums 1,95 m
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv