Logi
Stikli un furnitūra
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Logi » Stikli un furnitūra » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

Stikli

Stikla pakete ne tikai nodrošina apgaismojumu un rada siltuma komfortu, bet arī pazemina ārējā trokšņa līmeni, aizsargā no ielaušanās, taupa enerģiju, samazina pārkaršanu vasarā un atdzišanu ziemā, kā arī pilda dekoratīvas funkcijas. Pieejami arī plaša sortimenta speciālie stikli, tādi kā prettrieciena, ultravioleto staru necaurlaidīgi, tonēti, pašattīroši, ar ornamentiem, u.c.

Furnitūra

Sistēma Aubi 300 ir ne tikai mūsdienīga furnitūra ar paaugstinātu drošības aizsardzību, bet pateicoties augstas kvalitātes materiāliem nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Slēdzene izgatavota no rūdīta tērauda. Lokanie stieņi, pateicoties lielajiem kniedēšanas laukumiem ārkārtīgi izturīgi. Slēdzējmehānismi konstruēti ar aprēķinu, lai tie tiktu pastiprināti vismaz ar divām skrūvēm.

Aubi furnitūru pielieto:
  • rotējošajos aizvērtņu rullīšos, kas palīdz aizverot logu un samazina nolietošanos;
  • mikroventilācijai, kas nodrošina aizvērta loga gaisa cirkulāciju;
  • vērtnes pacēlājā, kas palīdz aizvērt liela gabarīta vērtni;
  • vērtnes regulēšanai vairākās plaknēs;
  • roktura bloķēšanai.

Stiprības ribas tiek ievietotas starp stikliem stikla paketes izgatavošanas laikā. Piedāvājam attiecīgi 8, 18, 26, 45 mm platas stiprības ribas koka, baltā un zelta krāsās. Tās var būt vienā krāsā no abām pusēm vai arī katrā pusē citā krāsā.


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Svarīgi
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv