Logi
Alumīnija logi
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Logi » Alumīnija logi » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

Logu daudzveidība garantē daudzfunkcionālu pielietošanu - sabiedriskām ēkām, biroju un tirdzniecības būvēm, sporta un izklaides objektiem, bankām un ražošanas ēkām. Verami un neverami logi, kā arī ugunsdroši neverami logi, plašs furnitūras klāsts un krāsu gamma pēc RAL un DEKOR kataloga, kā arī koka imitācija.


Atverami alumīnija logi

Atveramie alumīnija profili ar termo-barjeru Aluprof MB60 un MB70 vai bez termo-barjeras Aluprof MB45 un MB23P, COPAL. Atvēršanas veidu daudzveidība. Loga rāmis un vertne krāsoti ar pulver metodi vai aplīmēti ar plēvi Renolit. Gumijas blīvējums pa visu loga perimetru. Montāža atsevišķu elementu veidā vai fasādes elementu kombinācijas veidā.


Neverami alumīnija logi

Neverami alumīnija un tērauda profili Aluprof MB60, MB70 un MB86 ar termo-barjeru vai MB45 bez tāda. Tērauda profili bez termo-barjeras. Pildijums: dubultais stiklojums vai panelis no cinkotās tērauda loksnes siltinātas ar izolāciju, rāmis krāsot ar pulver metodi vai aplīmēts ar Renolit plēvi. Montāža atsevišķu elementu veidā vai fasādes elementu kombinācijas veidā.


Ugunsdroši alumīnija un tērauda logi

Ugunsdroši alumīnija un tērauda alumīnija profili ar termo-barjeru MB78EI, tērauda profili ar termo-barjeru, vertnes pildījums: vienslāņu stiklojums, dubultais ugunsdrošs stiklojums vai atbilstošās ugunsdrošības pakāpes panelis. Rāmis krāsots ar pulvēr metodi, montāža pa atsevišķiem elementiem.


Logu furnitūra

Durvju rokturis ar atslēgu

Atvēršanas ierobēžotājs

Logu enģes

Logu tehniskie raksturlielumu
PARAMETRI Alumīnija IEKŠTELPU Alumīnija ĀRĒJIE Tērauda ĀRĒJIE UGUNSDROŠIE logi
Vērtnes dziļums 23 - 45 59 - 86 50 78
Stiklojuma biezums 4 - 34 5 - 67,5 6 - 26 6 - 49
Gaisa caurlaidība neattiecas Class 4 Class 2 Class 2
Vēja izturība neattiecas Class C1 - C5 Class C1 neattiecas
Uguns izturība neattiecas neattiecas neattiecas El15, 30, 60
Ūdens necaurlaidība neattiecas E900 - E1500 3A 5A
Siltumizolācija Uf (W/m2K) neattiecas 2,0 - 0,5 2,6 - 2,3 1,6
Hermētīski

Speciālo EPDM blīvējuma sistēmu pielietošana ļauj garantēt logu augstu hermētiskuma pakāpi. Gadījumā, ja netiek izmantota mikrospraugu vēdināšana, tiek pielietota ieplūdes ventilācijas sistēmas, kas nodrošina pareizu gaisa apmaiņu telpā. Pateicoties šādam risinājumam tiek novērsts paaugstināts mitrums telpās.

   Universāli 

Logi Wisniowski® var būt izmantoti ikvienā būvniecības objektā pateicoties neskaitāmiem veramo un neveramo logu variantiem. Šīs variācijas ļauj veidot ļoti individuālas ēku fasādes. Mēs paši varam noteikt, vai logiem jābūt neuzkrītošiem un neredzamiem no ārpuses vai tiem nepieciešama īpaša forma un krāsa lai kontrastēt ar apkārtējo vidi.

   Droši logi

Pateicoties tam, ka Wisniowski® logi atbilst visām būvniecības normu prasībām, to izmantošana ir pilnīgi droša. Vertnes konstrukcija kopā ar furnitūru ļauj pilnībā regulēt atvēršanu un vienlaicīgi nodrošina drošu loga ekspluatāciju.

 
Funkcionāli

Izmantojamo materiālu tehnoloģiskie parametri ļauj veidot pat ļoti neparastas formas logus, kas tiek izgatavoti uz profilētu sistēmu bāzes ar termo-barjeru un bez tāda. Logu furnitūra tiek piemeklēta izejot no logu izmēra un svara. Tas garantē gludu loga darbību un tātad augstu Wisniowski® logu izmantošanas komfortu.

 


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Plaša krāsu gamma

Plaša krāsu gamma dod iespēju saskaņot logus ar ēkas fasādi vai apdares elementiem. Piedāvājam ar pulvērmetodi krāsotus logus pēc RAL un DECOR toņu kataloga vai koka emitācijas izpildījumā.

Svarīgi

Plaša logu daudzveidība garantē daudzfunkcionālu pielietošanu.

Vairāk informācijas

Tel./fakss: 67613546
Mob. tel: 29181441, 29124508
Vēstule no mājas lapas

© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv