Garāžu vārti
Vienplaknes
  LAT       RUS
Sākumlapa » Komercija » Metāla izstr. » Garāžu vārti » Vienplaknes » Īpašības

sk. lielāku attēlu

Īpašības

     Plašā izvēlē rūpnieciski izgatavoti, augstas kvalitātes standarta un nestandarta izmēra vienplaknes paceļamie vārti, nesiltināti un siltināti ar un bez mazajām ieejas durvīm.
     Visas vārtu nesošās konstrukcijas : vertikālās un horizontālās vadotnes, eņģes, rullīši un atsaites karsti cinkoti, kas nodrošina vārtu ilgstošu pretkorozijas aizsardzību. Vārtu plakne karsti cinkota un pārklāta ar polimēra krāsu. Vienplaknes vārtiem ir mūsdienīgs dizains, stabila, izturīga konstrukcija, kas garantē komfortu un drošu ekspluatāciju. Iespējama manuālā (ar roku) vai automātiskā tālvadības atvēršana.
    Piedāvājam individuāla izmēra vienplaknes paceļamos vārtus KOMFORTS, standarta izmēra vārtiem NOVUM un  PROGRESS vislētākās cenas, salīdzinājumā ar cita tipa vārtiem.


Pareiza rīcība
Mūsu vienplaknes vārtiem ir daudz priekšrocību. Viena no tām ir mūsdienīga, stabila un izturīga konstrukcija, kas garantē komfortu un drošību ekspluatācijā. Vārtus var aprīkot ar automātiku, tālvadības sistēmu un fotoelementiem, kas rada ērtu vārtu atvēršanu un aizvēršanu dažādos laika apstākļos.
Piedāvājam vārtu automātiku Optimum. Vārtu automātiku var atbloķēt no garāžas iekšpuses, kā arī no ārpuses, ja nav atsevišķas ieejas garāžā.         Ar siltinājumu un bez
Vārtu siltuma izolācija vienmēr uztur siltumu jūsu mājās. Siltinājumu vienplakņu un sekciju tipa vārtos nodrošina bezfreona poliuretāna putas, kas ir ekoloģiski draudzīgs materiāls. Viegli kustas
Pašregulējošie rullīši garantē plaknes vienmērīgu kustību un vārtu plaknei nav iespējas ķīlēties un bloķēties. Katrs mazākais elements vārtos ir projektēts un izgatavots ar lielu precizitāti. Viss kopā tas veido harmonisku kompozīciju, kas atbilst uzskatam par māju un tai labvēlīgu vidi. Drošas lietošanā un izturīgas
Stiepes atsperu sistēma (B) apvalkos (A) nodrošina to drošu ekspluatāciju. Mehānisms nodrošina vārtu aizslēgšanu pat aizmāršīgajiem. Vārtu plaknei nav iespējas ķīlēties vai bloķēties. Mīksta atdure
Gumijas amortizatori atrodas vadīklu galos un nodrošina mīkstu vārtu pacelšanas nobeigumu.   Droša funkcionēšana
Drošu vārtu funkcionēšanu nodrošina stiepes atsperes, kas ir vienkārši regulējamas un spriegojamas, kā arī pašeļļjojošie gultņi. Vārtu atvēršana un aizvēršana notiek stabili, viegli.

   Jūsu vajadzības izaicinājums mums
Mazo ieejas durvju montāža vārtu paceļamajā plaknē (KOMFORT un PROGRESS) ir ideāls risinājums garāžām, kurām nav atsevišķas ieejas, kas rada iespēju, nepaceļot vārtus, iekļūt garažā. 


 

PREČU KATEGORIJAS:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Informācija
Vairāk informācijas jūs varat saņemt zvanot mums pa tel./faksu 67613546, uz mob.tālruņiem: 29181441, 29124508 vai izmantojot tiešās saziņas kontaktformu sadaļā Kontakti.
Svarīgi
Foto materiālos parādītajām detaļām var būt papildaprīkojums, kas ne vienmēr atbilst standarta izpildījumam. Visas ražotāja tiesības tiek aizsargātas. Izmaiņu tiesības patur ražotājs.
© 2005 SIA "Melderi V"    

Atbalsta jurij.id.lv